تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : serajian73
حوزه : اجتماعی
شماره : 3622
تاریخ : ۸ بهمن, ۱۳۹۷ :: ۱۲:۳۹
از سوی سازمان حفاظت محیط زیست پالایشگاه کرمانشاه واحد نمونه کشوری شد/ تندیس سبز محیط زیست به کرمانشاه رسید شرکت پالایش نفت کرمانشاه موفق به دریافت تندیس «صنعت سبز» از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور شد.

به گزارش خبر 19 به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شرکت پالایش نفت کرمانشاه در نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز، با توجه به انجام پروژه‌های زیست محیطی متعدد، رعایت ضوابط و الزامات زیست محیطی، ترویج فرهنگ زیست محیطی و پیشگیری از ایجاد آلودگی‌های زیست محیطی به عنوان «صنعت سبز» کشور انتخاب و موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور شد.

استقرار، پیاده‌سازی و ارتقای سیستم‌های مدیریتی از جمله ISO۱۴۰۰۱ و OHSAS۱۸۰۰۱، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های پایش لحظه‌ای و آن‌لاین بر روی دودکش کوره و همچنین خروجی سیستم تصفیه پساب صنعتی و رعایت الزامات و استانداردهای زیست محیطی مطابق ضوابط خوداظهاری در پایش پارامترهای زیست محیطی، از مهمترین اقدامات و پروژه‌های زیست محیطی انجام شده در شرکت پالایش نفت کرمانشاه است.

حفظ، نگهداری و توسعه فضای سبز، مدیریت پسماندهای عادی، صنعتی و ویژه، بهینه‌سازی مصرف سوخت و انرژی از دیگر اقدامات و پروژه‌های زیست محیطی انجام شده در شرکت پالایش نفت کرمانشاه است.

شرکت پالایش نفت کرمانشاه همواره در راستای حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار گام برداشته و رعایت اصول و ضوابط زیست محیطی را سرلوحه فعالیت‌های خویش قرار داده است.

© 2022 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی خبر ۱۹ محفوظ می باشد.