تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : serajian73
حوزه : اقتصادی
شماره : 6304
تاریخ : ۲۵ تیر, ۱۳۹۸ :: ۱۶:۲۲
مسئول روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۹ کشور گفت: خرید تضمینی ۳۷۰ هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاهی تا کنون ۳۷۰ هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاهی خریداری و ۷۰ درصد مطالبات گندم کاران به آن‌ها پرداخت شده است.

مسئول روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۹ کشور گفت: تا کنون ۳۷۰ هزار تن گندم از کشاورزان کرمانشاهی خریداری و ۷۰ درصد مطالبات گندم کاران به آن‌ها پرداخت شده است.

به گزارش خبر 19 ، رمضانی افزود: از این میزان ۳۶ هزار و ۲۸۹ تن توسط سیلو‌های دولتی، ۲۸۶ هزار و ۲۱۴ تن توسط سیلو‌های بخش خصوصی و ۴۷ هزار و ۲۸۲ تن نیز توسط مرکز مباشرین سازمان تعاون روستایی از کشاورزان خریداری شده است. وی اظهار داشت: در حال حاضر ۸۰ مرکز خرید در استان کرمانشاه روزانه حدود ۱۵ هزار تن گندم را از کشاورزان خریداری و به ازای هر کیلوگرم گندم معمولی ۱۷۰۰ تومان و گندم دروم ۱۷۳۰ تومان به آنان پرداخت می‌شود. مسئول روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۹ کشور، خاطرنشان کرد: عملیات خرید با نظارت ناظرین شرکت غله استان و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی در حال انجام است. رمضانی با هشدار به دلالان و خریداران خارج از شبکه خرید، از کشاورزان خواست فقط با ثبت نام در سامانه پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی و ارائه کارت ملی و شماره حساب معتبر بانک کشاورزی نسبت به تحویل گندم به مراکز خرید اقدام کنند.

© 2020 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی خبر ۱۹ محفوظ می باشد.